Buenas días! Ola! Benvenudo su Hollandèsi in Francia. Suamos todos mucho enjoliado de su apercivador. Habente bon dià ahora. Muy gusto.
Ja, lach maar. Ik probéér het tenminste!
583 reacties op “Chez Roger et Françoise – dinsdag 15 maart”
ben ik een keer het eerste. Trusten en tot morgen.
goedemorgen even bijgelezen….het zou jammer zijn wanneer we weer een vaste gast zouden missen door het trieste geklooi van onbekenden……moet in ieder geval uitgezocht worden of het IP-adres een bekend adres is, anders heb je de kans dat er binnen HenF argwaan gaat ontstaan wie deze “grap”heeft uitgehaals en dat zal de sfeer niet ten goede komen….laten we nu maar aan d dag gaan beginnen….werk ze, iedereen….
Goede morgen allen, o_O frans examen over 2 weken (Bilan 1 van de AF)
Môgge, John, hoop dat jouw Frans inmiddels beter is dan mijn Spaans.
Hola, un caffee, gracias
@krek: de eerste twee zinnen kan ik nog wel lezen, maar voor de rest heb ik nog niet gedronken. Vanavond, misschien.
@Roger: een cappuccino en een croissant svp…
Roger, schenk iedereen eens wat in, wil je? Deze tv-babe heeft Google gehaald.
Oproep aan Cato, ook wel bekend als Katja:
Wil je even contact opnemen met thuis?
De apotheek heeft gebeld. Je hebt vorige week de verkeerde medicijnen meegenomen.
Deze helpen niet tegen pseudologica fantastica.
(IP bekend)
Gefiliciteerd Katja. Wat een gedoe gisteren. Maar dat is internet. Ik heb thuis ook geen filters aan staan om kinderen te beschermen. Ze moeten er maar mee leren opgroeien. Leren voorzichtig te zijn. Een gezonde dosis wantrouwen hebben en verder gewoon leven. Misschien ben ik wel helemaal geen Robert maar een Vrouw met een baard uit Almelo. Wie zal het zeggen.
Katja: ja, zo werkt het dus, gefeliciteerd, bewijs geleverd.
Het gedoe rond de dochter van Marjan vind ik schromelijk overdreven! In elke log kan je willekeurig welke naam opgeven, maar so what! Als die iemand toch niks te vertellen heeft komen er geen of weinig reacties op. Deze nep-Maaike heeft geen verkeerd woord gezegd, behalve dat het niet De Maaike was. Ok, vervelende grap als het iemand van HeF is, maar meer ook niet.
Goedemorgen, een sterke koffie graag,na een slapeloze nacht gisteravond vroeg naar bed met als gevolg, jawel half vier klaarwakker, gaf mij wel de gelegenheid alles even rustig na te lezen, het zou idd zonde zijn als ze wegbleven. Ik kan me het wel voorstellen hoor, klooien over kinderruggen is wel heel laag, ook al lijkt het onschuldig.
Willem: klooien over kinderruggen is laag, ja! Spreekt voor zich! Alleen kan je dat nooit voorkomen als je hun namen openlijk gebruikt in dit medium.
Weet ik, maar je doet het niet
En zeker hier niet.
Willem, je hebt een dubbelgangen.
Als het een bekende van HeF is, laat die dan NU opstaan en toegeven dat het een absoluut misplaatste grap was! Maar het is net als op school… iedereen kijkt elkaar aan en zegt met hulpeloos opgetrokken schouders: IKKE NIET, terwijl de echte boosdoener er toch tussen zit.
Hoezo,waar ik zie niks
Morruguh jeanne, ook een bak koffie? Moet eigenlijk aan het werk maar blijf nog even hangen…
Bij WIE – is ondertussen weg.
@Kits: doe maar een snelle bak. Moet zo met de trein mee.
Willem: ik ook niet…. wat ik nog wou vragen, boerden jullie ook in Nederland al?
Staat voor je jeanne, drukke dag?
Meer reizen dan werken.
Maar goed….ik werk wel wat in de trein.
@allen: sorry, m’n ADSL vloog er gisterenavond rond 11 uur uit en komt nu pas weer terug…. ‘k ga er meteen weer uit en zie jullie vanavond!
@Kits:ja maar het was te klein een paar jaar(10) in nl gewerkt bij anderen,en toen hier de kans gekregen, ik was binnen een maand weg, Monique 4 mnd later met de kids
Hoi Fred en dag Fred…. 🙂
Willem: Fantastisch! Al zal het best zwaar geweest zijn om alle op te zetten naar je eigen ideeen (en die van Monique). Heb je van alles overgenomen van een bestaand bedrijf, zodat je meteen aan de slag kon?
Voulez-vous parler plus lentement s.v.p.Je ne vous comprends pas voulez-vous repeter.
Rene
Ik begin hier zo langzamerhand iedereen te wantrouwen. Wie is Rene de binnenschipper nu weer.
Roberts: niet ONZE Rene dus, maar dat merk je gauw genoeg. Zijn veel hondjes die Fikkie heten, zeiden wij vroeger, dus waarom iedereen wantrouwen…
@roberts: misschien wel gewoon de René van binnenvaart.web-log met een onbgrepen grapje
kom op zeg.. laten we ons in godsnaam niet paranoia gaan gedragen.. het is en blijft internet hoor.. iedereen mag hier wat roepen en wie zich niet gedraagt wordt eruit geknikkert.. simpel
Alhoewel je mij kunt googlen en je kunt zien hoe ik er 25 jaar geleden uitzag ben ik toch altijd voorzichtig. De gezichten van mijn kinderen zijn nooit zichtbaar en ook het juiste adres van mijn huis in Frankrijk zul je zo 1 2 3 niet vinden. Het blijft een openbaar medium. Met zijn voor en nadelen.
ennuh.. typen doet geen zeer
kunnen we nu weer over tot de orde van de dag??
heb gister wel met 8-0 gewonnen.. lekker..
Zeker dubbel geteld.
het ergste is dat Roger naar boven is gegaan en afwacht tot we ons weer normaal gedragen, tot die tijd hebben we mooi niks te drinken.. en dat gaat nou al een paar weken zo..
nee Henk, we speelden uit, dus ze mochten zelf tellen..
Zit weer ’s op kopij te wachten, word ik vervelend van.
waar ben jij met de Paas?
iedereen mag antwoorden..
ik denk aan het strand, weet eigenlijk niet of de kinderen vrij zijn.
Amsterdam en omstreken, afhankelijk van het weer misschien wel een beetje werken.
NY met Erna:P
da’s een eind weg John
Ferry: Paas Lekker Gewoon hier, hoop dat het goed weer is en ga door met wat er te doen is. Geen gasten, ben de dag ervoor jarig, we zien wel
In ons huisje in Holland. Paaseieren zoeken. Als het mooi weer is kijken of ik een rondje gooimeer kan fietsen.
FrankB..
tuurlijk zijn de kinderen vrij, bijn ade helewereld is vrij
behalve bij mij, ook met de Paas moet er gewerkt worden.. (of juist met de Paas)
bijn ade = bijna de
Ik ga met Pasen eieren zoeken in Panneçot, Frankrijk.
1 week kijken hoe het weer daar is!!!
Dus Kitty is 26 maart jarig !
Kitty Ram ??
Vergat te vermelden dat ik met de Paasdagen in Arles ben om de Feria te vieren.
@Ferry: met pasen gewoon thuis, maar vanaf 1 april 14 dagen in ons optrekje ….
ohja zie agenda..Bob is vandaag jarig Hiep Hiep
(wie is Bob?)
voor Hoelang Frank?
@RobertS: Heb je een waterfiets?
Nee Henk, wel een fiets met water. Rondje om het Gooimeer dus.
ah, bidon met wielen..
De weersverwachting voor het weekend is heel goed RobertS.
Zozo, ik ben al bezit van het café geworden 😀
Ik heb overigens een vast IP, dus bedriegers vallen snel genoeg door de mand. Maar de andere René heeft toch niets verkeerds gezegd, n’est-ce pas?
En nu maar hopen dat ik veel wind mee heb. De verwachtingen zijn trouwens goed voor dit weekend. Het terras zal ook wel weer worden schoongemaakt.
daarom ook m’n berichtje van 12:51
Dat heeft toch niets met mijn terras te maken?
Inderdaad.
GELUKKIG.
Die andere René kwam alleen even zijn url droppen. Spamhoer.
Waar is Dineke trouwens? Aan het afkicken van de HeF-verslaving?
we zijn met stomheid geslagen..
ik wist niet dat dat bij jou kon Ferry: een mond vol tanden
Dineke stalkt mij in het antiek-log.
Als het feest maar doorgaat, heb net een kamer besproken.
zo, terug uit Foix en nu aan de borrel met mijn nicht! Zal er niet meer zijn vandaag,
veel plezier! Want daarom zitten we hier… 🙂
Coco: Ja! Knap hoor, zonder een datum te noemn heb jij het geraden… hihi, fijne dag verder, doeiiiii
jazekers GertJan 🙂 en allemaal van mezelf..
@Ferry: en Bob is de zoon van Ronaldus: je met wel ff bijblijven
Ze hadden voorjaar beloofd maar zit hier met een grijze hoed op en ’t licht aan.
ken je nagaan GertJan, als ik het niet meer bij kan houden
Die grijze hoed zal de leeftijd zijn, Henk.
En ik ben blij dat je het licht ziet.
Is idd ver weg. Ik ben daar nog nooit geweest dus nogal speciale ervaring denk ik.
@Coco: Azuurblauwe hoed?
Nee Henk, Bandana rouge 🙂
Rustig hier, waar ligt de boekhouding… ah, hier… hmm… ja ja… debiteuren, crediteuren… zo, die heeft veel op de lat staan… ai ai ai, ik heb niks gezien… weg hier.
@Kits: Ik heb toch maar Quand tu dors gekocht, ondanks het feit dat ik er eigenlijk geen geld voor heb en vrijwel alle MP3’tjes al had. Ik kon hem niet laten liggen; erg he – consumptiemaatschappijslaaf die ik ben. Maar de liedjes klinken wel veel mooier dan van MP3 en het boekje is schitterend.
Ff bijgelezen:
@Krek: ik werk! Heel af en toe kan ik op school wat lezen, omdat er lesuitval is of omdat ik met de kinderen een pc-opdracht doe. Thats’s it.
@Henk: overdrijven is ook een vak
@John: was het OK? Nog wat mee gedaan?
@Krek: heb ooit Spaanse les gehad om de Zuid-Amerikaanse cursisten de weg te kunnen wijzen.
Begon natuurlijk met: Hola! Que tal? (die omgekeerde vraagtekens lekken ff niet) Soy assessora etc.
lekken = lukken
Waar is Hanneke R. toch? Die heb ik al heel lang niet gelezen.
En waar zijn Marjan en Jorgen-met-die-slash-door-z’n-o?
hoi, b’soir… effe apérootje nemen. alles goed?
Hoi Fred, ça va.
@Rem: Lees van beneden naar boven, gaat sneller.
hallo fred, net je kaart gekregen. Erg leuk! Wat zijn ze mooi hè de aubracjes…dankjewel dus.
Wil je me misselijk hebben Henk…
@Remke: ze hadden hier een hele serie bij de slager, hebben ook een toepasselijke naar onze voormalige koe-leverancier in NL gestuurd (uh.. waar we elk jaar een halve koe kochten)
ah bon Henk. hoe noemen ze jou trouwens in F? waarschijnlijk hetzelfde als Anke….
Echte carnivioren hier.
@Iedereen: ben nu pas echt bijgelezen (want drukdrukdruk) En zie nu waar de commotie om draait! Het sop is de kool niet waard m.i.. OK: iemand heeft de naam gebruikt van een kind. Er is echter niets onvertogens gezegd. Wanner jet het wil uitzoeken, Marjan: Krek kan IP-adressen zien en weet dus wie het was. Vooralsnog denk ik dat je het niet zo hoog moet opnemen. Het was kwalijker geweest wanneer er wezenlijk verveldende dingen zouden zijn gezegd uit naam (zg) van je dochter.
Dit was kennelijk een uit de hand gelopen grapje, niet bedoeld om te kwetsen. Zo zie ik het (maar wie ben ik)
@Fred: Òndrik gaat ze makkelijker af dan Ènkuh, m’n achternaam is tot mijn verrassing helemaal geen probleem.
@Henk: omnivoren hoor…
Dineke komt weer voor de 100!
@Dineke: Mee eens, ga Marjan bellen dat ze onmiddelijk terugkomt.
@Dineke: ik ben het met je betoog helemaal eens, zij het dat niet iedereen een vast ip-adres heeft
..en WIJ hebben vandaag lekker een nieuwe hogedrukspuit gekocht, nananana!
Mij noemen ze [i]en France[/]i Dinèque
@Allen: Ga maar eens eten, moet op m’n lijn letten.
Mij noemen ze en France Dinèque
(dit was ‘m)
Tot straks, toch!?
ok, Remke dit keer…. moet je maar opletten, Dineke
Rondje is voor REMKE
Later Henk!
bonappetit Henk
Mijn portemonnee vertoont sleetse plekken…laat iemand anders maar eens een rondje geven.
oh ben ik er al? RONDJE!!!!! (bel-klingel-klingel)
je hebt gelijk Dineke
Un p’tit rouge, s’il te plait, Remke
als het vanavond druk genoeg is moet ik ook nog een rondje geven….
Cuba Libre vandaag, Remke
Remke, hoe vind je het om wollig te worden genoemd?
shit. teveel wijn..
ik lees wel maar begrijp d’r niks meer van
vertel, Ferry!!!
wat begrijp je niet?
datzegt ik
oh… alles! niets meer van alles
@dineke, wollig, ik? wie zegt dat?
misschien heb je nog een gericht vraagje?
@Remke: ‘k heb het gemist, maar ik schat zo in dat het een schaap moet zijn geweest
Henk! In het antieke smoelenboek.
Ws. omdat je eruit ziet als een klein schaapje
kijkt bij -27
@Fred: 😀
henk weer, nee had ik nog niet gezien. mmmm….
klein schaapje. ben wel een ram trouwens.
wij vinden die -27 foto van Remke allerliefst, maar om het nou een schaap te noemen? integendeel!
dat van die schaap was jij Fred,,
ram? ja, dat klopt beter (ann je foto te zien) (in ruggespraak met Anke geformuleerd)
@Ferry: noem eens iets anders wolligs dan?
ja, Remke..
ehh, me trui?
onze katers, ook wel wollig
anke weer…
@Ferry: maar jij bent je trui toch niet? als je nou met Ferrybeer was gekomen….
oeps, naast de kruk gevallen
mijn taalgebruik….soms…
@Remke: jammer dat ze nooit meetypt, behalve dan in priveemailtjes, maar die zijn hier taboe
Roger! Veeg dat daar naast die kruk eens op!
@fred, ja da’s wel jammer. heb toen ooit zo gelachen toen marjan en jørgen echt één meter bij elkaar vandaan zatten te HeFfen, op twee pc’s…
🙂 hips
pas op jongens want ferry zit veters an elkaar te knopen.
die is leuk..
kun je HeFFen, HeF dan mee..
ik HeF het voor het zeggen
Maar ze zijn toch niet echt weg, die 2? Kan toch niet waar zijn, om iets onbenulligs? Bedoeld ws als een onschuldig grapje.
O: bij de weg: ik kan [i]geen[/] IP-adressen zien, dat kan alleen Krek.
@Remke: onze 2e pc staat op de bovenverdieping, daar komen wij echt niet. ik zit 2 meter van A vandaan dus ik kan af en toe een opmerking doorgeven waar zij dan op reageert, wat ik dan weer intypt… is wat primitiever maar werkt ook een beetje
krijg d’r ech geen knoop in hoor..
chisp vergeet ik weer die [/i]
kaggeen zzjipz meer zegge
@Ferry: jij HeF HeFlemaal nix…. toch?
Din. voor zover ik heb gelezen is er niet eens een grap(je) gemaakt.. hun reaktie moet andere gronden hebben..
ben ik blij dat ik korte (afgescheurde) veters in m’n schoenen heb
Fred, ik HeF alles 🙂
het HeF in eigen hand nemen…
Dien! Neem eens een flinke slok gewoon water!
ben jij een instapper Fed?
sowwy Fed = fred..
if joe HeF it voor ut zeggen..
@Ferry: weet ik toch wel… maar als we nou effe net doen alsof?
zoals het HeFje thuis tikt, tikt het nergens.
shit, waarom lacht die fles nou naar me??
@Fey: neuh.. ik zit met m’n sloffen aan op de barkruk (niet doorvertellen hoor!)
JA JA.
een glas HeFFen..
oost west hef best
zoals de waard is, HeFt hij zijn gasten..
rinkeldekinkel… dat HeFfen ging niet goed.. 🙁
HeFtig hier zeg!
als de HeF is in de man is de…
zoals de oudjes zongen, HeFFen de jongen
op een oude HeF moet je het leren…
ik HeF het niet meer
hulp…
HeFgoser
gezellige boel hier….schenk maar in …moet eigenlijk nof een toetje nemen….
@Fred: water?
right, HeFt, right, HeFt..
gaat het wel goed Ferry, of zit je al te lang hier…
drie maal is HeF-recht
@Ferry: antwoord op je vraag van vanmiddag: de eerste twee weken van april zitten we daar….samen met vrienden om te schilderen en te klussen….
@ferry: ik heb er ook geen grapje in gelezen. Afgezien van speciale doelen, zoals bij Katja, ontgaat de grap van je voordoen als een ander me zelfs totaal.
om de COOH aan te lengen, Dineke…
even de rekening verHeFfenen.
@Peter: mij ook. meestal wordt je als een ander voordoen voor iets heel ongrappigs gebruikt, om eens een understatement te gebruiken
zo is het Peter.. ik zag Maaike voorbij komen met het e-mail adres van Marjan. dacht er verder niks van
Fred .. er was verder niks grappisgs aan
F*ck, wat hebben we nou allemaal binnen..
shit man! Willen we dit in ons café? Straks vergaat het ons net als die tent in H’lem
@Ferry: maar in dit geval was het ook niet heel erg ONgrappig, maar meestal is zoiets dat wel. overigens heb ik al aangegeven dat ik vind dat dat nou eenmaal gebeurt met internet en dat je er maar beter mee kunt leren leven
vanaf NU
maaike en Katje = zij die niet genoemd mogen worden..
katje = Katja JA!?
Dit is een uitwas van K.
@Ferry: al die bloggers zitten zich kennelijk te vervelen en zijn jaloers dat wij hier zo gezellig zitten te beppen (uh… HeFfen)
Ik wil een PORTIER!!! Zo’n Jerommeke!!!
er gebeurde helemaal niks Fred, zie die niet genoemd mag worden riep alleen maar hoi ik ben zij die niet genoemd mag worden en ik ben de dochter van zij die ook niet genoemd mag worden en ik ben 9 jaar
Het klopt niet, maar het wordt ook teveel opgeklopt
lig ik weer naast me kruk..
@Ferry: ik WEET… kennelijk praten we langs elkaar heen en ben ik niet duidelijk naar je in wat ik bedoel… solly hool
Getver, in wat voor omgeving verkeren wij nu.
Jullie geloven me vast niet, maar dit was GEHEEL PER ONGELUK: RONDJUH!!
Roger!!! Bezem!!!
’t wordt steeds drukker
ROGER.. klanten..!!
Dineke: Als het een uitwas is van K, dan is het een uitwas van een uitwas, want K was een vinding om te kijken of we pornoboeren zo gek konden krijgen die naam aan hun site te linken, en dat was dan weer een voortvloeisel van het probleem dat Petra ontdekte. Dat probleem was pas echt een uitwas.
ze zijn weg.
Pffff, gelukkig die enge lampekappen zijn weg/
Jou geloof ik nooit meer…. nou ja, behalve dat je vanavond de 100 aan Renke liet… Dineke.. okee, ik doe mee
we praten niet langs elkaar heen Fred, maar als ik aan het tikken ben zie ik je reaktie niet
Maar Peter: het Probleem van Petra was er al voordat ze HeF bezocht. Ze wist het alleen niet. Ze is er bewust van geworden door haar cafébezoek. Wel jammer dat ze nu de verkeerde dingen bijelkaar optelt.
@Peter: en het was een hele leuke grap/voortvloeisel, waar ook ik in eerste instantie instonk
toen ik nog uitwas..
kheb ook een nieuwe tuinsproeier lekker puh.
@Ferry: dat heb ik ook, is een konsekwewntie van dit medium…. een gewone chatbox is iets sneller, maar heeft dat ook. ik leef ermee en speel er soms mee 🙂
De kans is natuurlijk groot dat het echt zij die niet genoemd mag worden was op de pc van der moeder. Leer mij kinderen kennen. Overspannen reactie. Time to move on. Nu iets verHeFvender.
@dineke: dat weet ik ook wel. mijn punt: katja is geen uitwas.
Frank ook, in eerste instantie. Is alleen maar charmant.
Dat van Petra is een m.i. logisch gevolg van het bekend zijn. Dat wat er met M. gebeurde is gewoon een sick joke van iemand die wat had te verHeFfenen
ander onderwerp?
Maar als Katja niet meer genoemd mag worden, moeten we met die grap stoppen.
n.a.v. Dineke: ik was er niet bij, maar wat ik betreffende de kwewstie Petra begrijp denk ik wel dat ik begrijp wat ik begrijp, als je begrijpt wat ik bedoel….. ook dat is nou eenmaal zo…. ik ken een dergelijk probleem van een bekende “journaliste” vs. de vereniging Mensa…..
DIN,, wat is er gebeurd dan?
begrijp d’r echt niks van..
Ik begrijp er helemaal niks van.
Ga nu gezellig een poosje HeFFen met een vriendin.
@RobertS: die gedachte heb ik ook een moment gehad…
nieuw onderwerp!!!!!! wie?
streep d’r onder
________________________________________
ik ga plassen en tv-klotsen. Later!
ehhhhh..drank
ROGER……………..
oja: rondje voor allemaal van mij!!!!!heb gister voor het eerst en het laatst (je weet maar nooit…) van m’n leven een erfenis gehad: 1/52 portie van de nalatenschap van een junk van een neef….. daar kan precies 1 rondje van af! en vandaag heb ik m’n kronen weer terug die ik in een doorweekte HeF-nacht aand e virtuele whiskey ben verloren….. PRUT!
uhhhhhh onderwerp ?
wij hebben hutspot gegeten..
Wij broodjes shoarma
iemand behoefte aan een knuffel?
@Ferry: ja lekker!
(en wij moeten nog eten)
(deze was wel heel scherp getimed….)
maakt mij niet uit..
Ik ben altijd in voor knuffels, maar ik ruik wel erg naar knof
okee Fer, wees een man… hutspot graag
@Dineke: wij staan al minstens 20 jaar dik in de knof
knof, mits goed bereid….
Een beetje knof moet kunnen tussen vrienden, toch?
Werkt bloedzuiverend bovendien.
Hoi allemaal, ik ben Jeannetta, de wederhelft van Ferry, van die ouwe vervallen schuur in Les Ranviers, en ik begin me een beetje af te vragen wat-ie toch altijd in de kroeg doet… Wel ’n goedkope kroeg trouwens. Is er nog een kruk vrij?
@Dineke: helemaal mee eens (met al je genoemde aspekten)
@Jeannetta: krukken genoeg hier, schuif bij en neem er eentje!
neem de mijne maar, ik lig d’r toch naast..
@jeannetta: welkom, neem een zit en drink wat. Roger!
Ik geniet: even naar beneden scrollen en dan kun je ze aanklikken. Erbaerme dich blijft mijn favoriet.
zo beter?scrollen en dan kun je ze aanklikken. Erbaerme dich blijft mijn favoriet.
te laat..
Dien!!! let nou toch eens op op het afsluit-stukje….
Hihi. voorrecht van een beheerder…
Welkom Jeannetta!!
ben ik een keer het eerste. Trusten en tot morgen.
goedemorgen even bijgelezen….het zou jammer zijn wanneer we weer een vaste gast zouden missen door het trieste geklooi van onbekenden……moet in ieder geval uitgezocht worden of het IP-adres een bekend adres is, anders heb je de kans dat er binnen HenF argwaan gaat ontstaan wie deze “grap”heeft uitgehaals en dat zal de sfeer niet ten goede komen….laten we nu maar aan d dag gaan beginnen….werk ze, iedereen….
Goede morgen allen, o_O frans examen over 2 weken (Bilan 1 van de AF)
Môgge, John, hoop dat jouw Frans inmiddels beter is dan mijn Spaans.
Hola, un caffee, gracias
@krek: de eerste twee zinnen kan ik nog wel lezen, maar voor de rest heb ik nog niet gedronken. Vanavond, misschien.
@Roger: een cappuccino en een croissant svp…
Roger, schenk iedereen eens wat in, wil je? Deze tv-babe heeft Google gehaald.
Oproep aan Cato, ook wel bekend als Katja:
Wil je even contact opnemen met thuis?
De apotheek heeft gebeld. Je hebt vorige week de verkeerde medicijnen meegenomen.
Deze helpen niet tegen pseudologica fantastica.
(IP bekend)
Gefiliciteerd Katja. Wat een gedoe gisteren. Maar dat is internet. Ik heb thuis ook geen filters aan staan om kinderen te beschermen. Ze moeten er maar mee leren opgroeien. Leren voorzichtig te zijn. Een gezonde dosis wantrouwen hebben en verder gewoon leven. Misschien ben ik wel helemaal geen Robert maar een Vrouw met een baard uit Almelo. Wie zal het zeggen.
Katja: ja, zo werkt het dus, gefeliciteerd, bewijs geleverd.
Het gedoe rond de dochter van Marjan vind ik schromelijk overdreven! In elke log kan je willekeurig welke naam opgeven, maar so what! Als die iemand toch niks te vertellen heeft komen er geen of weinig reacties op. Deze nep-Maaike heeft geen verkeerd woord gezegd, behalve dat het niet De Maaike was. Ok, vervelende grap als het iemand van HeF is, maar meer ook niet.
Goedemorgen, een sterke koffie graag,na een slapeloze nacht gisteravond vroeg naar bed met als gevolg, jawel half vier klaarwakker, gaf mij wel de gelegenheid alles even rustig na te lezen, het zou idd zonde zijn als ze wegbleven. Ik kan me het wel voorstellen hoor, klooien over kinderruggen is wel heel laag, ook al lijkt het onschuldig.
Willem: klooien over kinderruggen is laag, ja! Spreekt voor zich! Alleen kan je dat nooit voorkomen als je hun namen openlijk gebruikt in dit medium.
Weet ik, maar je doet het niet
En zeker hier niet.
Willem, je hebt een dubbelgangen.
Als het een bekende van HeF is, laat die dan NU opstaan en toegeven dat het een absoluut misplaatste grap was! Maar het is net als op school… iedereen kijkt elkaar aan en zegt met hulpeloos opgetrokken schouders: IKKE NIET, terwijl de echte boosdoener er toch tussen zit.
Hoezo,waar ik zie niks
Morruguh jeanne, ook een bak koffie? Moet eigenlijk aan het werk maar blijf nog even hangen…
Bij WIE – is ondertussen weg.
@Kits: doe maar een snelle bak. Moet zo met de trein mee.
Willem: ik ook niet…. wat ik nog wou vragen, boerden jullie ook in Nederland al?
Staat voor je jeanne, drukke dag?
Meer reizen dan werken.
Maar goed….ik werk wel wat in de trein.
@allen: sorry, m’n ADSL vloog er gisterenavond rond 11 uur uit en komt nu pas weer terug…. ‘k ga er meteen weer uit en zie jullie vanavond!
@Kits:ja maar het was te klein een paar jaar(10) in nl gewerkt bij anderen,en toen hier de kans gekregen, ik was binnen een maand weg, Monique 4 mnd later met de kids
Hoi Fred en dag Fred…. 🙂
Willem: Fantastisch! Al zal het best zwaar geweest zijn om alle op te zetten naar je eigen ideeen (en die van Monique). Heb je van alles overgenomen van een bestaand bedrijf, zodat je meteen aan de slag kon?
Voulez-vous parler plus lentement s.v.p.Je ne vous comprends pas voulez-vous repeter.
Rene
Ik begin hier zo langzamerhand iedereen te wantrouwen. Wie is Rene de binnenschipper nu weer.
Roberts: niet ONZE Rene dus, maar dat merk je gauw genoeg. Zijn veel hondjes die Fikkie heten, zeiden wij vroeger, dus waarom iedereen wantrouwen…
@roberts: misschien wel gewoon de René van binnenvaart.web-log met een onbgrepen grapje
kom op zeg.. laten we ons in godsnaam niet paranoia gaan gedragen.. het is en blijft internet hoor.. iedereen mag hier wat roepen en wie zich niet gedraagt wordt eruit geknikkert.. simpel
Alhoewel je mij kunt googlen en je kunt zien hoe ik er 25 jaar geleden uitzag ben ik toch altijd voorzichtig. De gezichten van mijn kinderen zijn nooit zichtbaar en ook het juiste adres van mijn huis in Frankrijk zul je zo 1 2 3 niet vinden. Het blijft een openbaar medium. Met zijn voor en nadelen.
ennuh.. typen doet geen zeer
kunnen we nu weer over tot de orde van de dag??
heb gister wel met 8-0 gewonnen.. lekker..
Zeker dubbel geteld.
het ergste is dat Roger naar boven is gegaan en afwacht tot we ons weer normaal gedragen, tot die tijd hebben we mooi niks te drinken.. en dat gaat nou al een paar weken zo..
nee Henk, we speelden uit, dus ze mochten zelf tellen..
Zit weer ’s op kopij te wachten, word ik vervelend van.
waar ben jij met de Paas?
iedereen mag antwoorden..
ik denk aan het strand, weet eigenlijk niet of de kinderen vrij zijn.
Amsterdam en omstreken, afhankelijk van het weer misschien wel een beetje werken.
NY met Erna:P
da’s een eind weg John
Ferry: Paas Lekker Gewoon hier, hoop dat het goed weer is en ga door met wat er te doen is. Geen gasten, ben de dag ervoor jarig, we zien wel
In ons huisje in Holland. Paaseieren zoeken. Als het mooi weer is kijken of ik een rondje gooimeer kan fietsen.
FrankB..
tuurlijk zijn de kinderen vrij, bijn ade helewereld is vrij
behalve bij mij, ook met de Paas moet er gewerkt worden.. (of juist met de Paas)
bijn ade = bijna de
Ik ga met Pasen eieren zoeken in Panneçot, Frankrijk.
1 week kijken hoe het weer daar is!!!
Dus Kitty is 26 maart jarig !
Kitty Ram ??
Vergat te vermelden dat ik met de Paasdagen in Arles ben om de Feria te vieren.
@Ferry: met pasen gewoon thuis, maar vanaf 1 april 14 dagen in ons optrekje ….
ohja zie agenda..Bob is vandaag jarig Hiep Hiep
(wie is Bob?)
voor Hoelang Frank?
@RobertS: Heb je een waterfiets?
Nee Henk, wel een fiets met water. Rondje om het Gooimeer dus.
ah, bidon met wielen..
De weersverwachting voor het weekend is heel goed RobertS.
Zozo, ik ben al bezit van het café geworden 😀
Ik heb overigens een vast IP, dus bedriegers vallen snel genoeg door de mand. Maar de andere René heeft toch niets verkeerds gezegd, n’est-ce pas?
En nu maar hopen dat ik veel wind mee heb. De verwachtingen zijn trouwens goed voor dit weekend. Het terras zal ook wel weer worden schoongemaakt.
daarom ook m’n berichtje van 12:51
Dat heeft toch niets met mijn terras te maken?
Inderdaad.
GELUKKIG.
Die andere René kwam alleen even zijn url droppen. Spamhoer.
Waar is Dineke trouwens? Aan het afkicken van de HeF-verslaving?
we zijn met stomheid geslagen..
ik wist niet dat dat bij jou kon Ferry: een mond vol tanden
Dineke stalkt mij in het antiek-log.
Als het feest maar doorgaat, heb net een kamer besproken.
zo, terug uit Foix en nu aan de borrel met mijn nicht! Zal er niet meer zijn vandaag,
veel plezier! Want daarom zitten we hier… 🙂
Coco: Ja! Knap hoor, zonder een datum te noemn heb jij het geraden… hihi, fijne dag verder, doeiiiii
jazekers GertJan 🙂 en allemaal van mezelf..
@Ferry: en Bob is de zoon van Ronaldus: je met wel ff bijblijven
Ze hadden voorjaar beloofd maar zit hier met een grijze hoed op en ’t licht aan.
ken je nagaan GertJan, als ik het niet meer bij kan houden
Die grijze hoed zal de leeftijd zijn, Henk.
En ik ben blij dat je het licht ziet.
Is idd ver weg. Ik ben daar nog nooit geweest dus nogal speciale ervaring denk ik.
@Coco: Azuurblauwe hoed?
Nee Henk, Bandana rouge 🙂
Rustig hier, waar ligt de boekhouding… ah, hier… hmm… ja ja… debiteuren, crediteuren… zo, die heeft veel op de lat staan… ai ai ai, ik heb niks gezien… weg hier.
@Kits: Ik heb toch maar Quand tu dors gekocht, ondanks het feit dat ik er eigenlijk geen geld voor heb en vrijwel alle MP3’tjes al had. Ik kon hem niet laten liggen; erg he – consumptiemaatschappijslaaf die ik ben. Maar de liedjes klinken wel veel mooier dan van MP3 en het boekje is schitterend.
Ff bijgelezen:
@Krek: ik werk! Heel af en toe kan ik op school wat lezen, omdat er lesuitval is of omdat ik met de kinderen een pc-opdracht doe. Thats’s it.
@Henk: overdrijven is ook een vak
@John: was het OK? Nog wat mee gedaan?
@Krek: heb ooit Spaanse les gehad om de Zuid-Amerikaanse cursisten de weg te kunnen wijzen.
Begon natuurlijk met: Hola! Que tal? (die omgekeerde vraagtekens lekken ff niet) Soy assessora etc.
lekken = lukken
Waar is Hanneke R. toch? Die heb ik al heel lang niet gelezen.
En waar zijn Marjan en Jorgen-met-die-slash-door-z’n-o?
hoi, b’soir… effe apérootje nemen. alles goed?
Hoi Fred, ça va.
@Rem: Lees van beneden naar boven, gaat sneller.
hallo fred, net je kaart gekregen. Erg leuk! Wat zijn ze mooi hè de aubracjes…dankjewel dus.
Wil je me misselijk hebben Henk…
@Remke: ze hadden hier een hele serie bij de slager, hebben ook een toepasselijke naar onze voormalige koe-leverancier in NL gestuurd (uh.. waar we elk jaar een halve koe kochten)
ah bon Henk. hoe noemen ze jou trouwens in F? waarschijnlijk hetzelfde als Anke….
Echte carnivioren hier.
@Iedereen: ben nu pas echt bijgelezen (want drukdrukdruk) En zie nu waar de commotie om draait! Het sop is de kool niet waard m.i.. OK: iemand heeft de naam gebruikt van een kind. Er is echter niets onvertogens gezegd. Wanner jet het wil uitzoeken, Marjan: Krek kan IP-adressen zien en weet dus wie het was. Vooralsnog denk ik dat je het niet zo hoog moet opnemen. Het was kwalijker geweest wanneer er wezenlijk verveldende dingen zouden zijn gezegd uit naam (zg) van je dochter.
Dit was kennelijk een uit de hand gelopen grapje, niet bedoeld om te kwetsen. Zo zie ik het (maar wie ben ik)
@Fred: Òndrik gaat ze makkelijker af dan Ènkuh, m’n achternaam is tot mijn verrassing helemaal geen probleem.
@Henk: omnivoren hoor…
Dineke komt weer voor de 100!
@Dineke: Mee eens, ga Marjan bellen dat ze onmiddelijk terugkomt.
@Dineke: ik ben het met je betoog helemaal eens, zij het dat niet iedereen een vast ip-adres heeft
..en WIJ hebben vandaag lekker een nieuwe hogedrukspuit gekocht, nananana!
Mij noemen ze [i]en France[/]i Dinèque
@Allen: Ga maar eens eten, moet op m’n lijn letten.
Mij noemen ze en France Dinèque
(dit was ‘m)
Tot straks, toch!?
ok, Remke dit keer…. moet je maar opletten, Dineke
Rondje is voor REMKE
Later Henk!
bonappetit Henk
Mijn portemonnee vertoont sleetse plekken…laat iemand anders maar eens een rondje geven.
oh ben ik er al? RONDJE!!!!! (bel-klingel-klingel)
je hebt gelijk Dineke
Un p’tit rouge, s’il te plait, Remke
als het vanavond druk genoeg is moet ik ook nog een rondje geven….
Cuba Libre vandaag, Remke
Remke, hoe vind je het om wollig te worden genoemd?
shit. teveel wijn..
ik lees wel maar begrijp d’r niks meer van
vertel, Ferry!!!
wat begrijp je niet?
datzegt ik
oh… alles! niets meer van alles
@dineke, wollig, ik? wie zegt dat?
misschien heb je nog een gericht vraagje?
@Remke: ‘k heb het gemist, maar ik schat zo in dat het een schaap moet zijn geweest
Henk! In het antieke smoelenboek.
Ws. omdat je eruit ziet als een klein schaapje
kijkt bij -27
@Fred: 😀
henk weer, nee had ik nog niet gezien. mmmm….
klein schaapje. ben wel een ram trouwens.
wij vinden die -27 foto van Remke allerliefst, maar om het nou een schaap te noemen? integendeel!
dat van die schaap was jij Fred,,
ram? ja, dat klopt beter (ann je foto te zien) (in ruggespraak met Anke geformuleerd)
@Ferry: noem eens iets anders wolligs dan?
ja, Remke..
ehh, me trui?
onze katers, ook wel wollig
anke weer…
@Ferry: maar jij bent je trui toch niet? als je nou met Ferrybeer was gekomen….
oeps, naast de kruk gevallen
mijn taalgebruik….soms…
@Remke: jammer dat ze nooit meetypt, behalve dan in priveemailtjes, maar die zijn hier taboe
Roger! Veeg dat daar naast die kruk eens op!
@fred, ja da’s wel jammer. heb toen ooit zo gelachen toen marjan en jørgen echt één meter bij elkaar vandaan zatten te HeFfen, op twee pc’s…
🙂 hips
pas op jongens want ferry zit veters an elkaar te knopen.
die is leuk..
kun je HeFFen, HeF dan mee..
ik HeF het voor het zeggen
Maar ze zijn toch niet echt weg, die 2? Kan toch niet waar zijn, om iets onbenulligs? Bedoeld ws als een onschuldig grapje.
O: bij de weg: ik kan [i]geen[/] IP-adressen zien, dat kan alleen Krek.
@Remke: onze 2e pc staat op de bovenverdieping, daar komen wij echt niet. ik zit 2 meter van A vandaan dus ik kan af en toe een opmerking doorgeven waar zij dan op reageert, wat ik dan weer intypt… is wat primitiever maar werkt ook een beetje
krijg d’r ech geen knoop in hoor..
chisp vergeet ik weer die [/i]
kaggeen zzjipz meer zegge
@Ferry: jij HeF HeFlemaal nix…. toch?
Din. voor zover ik heb gelezen is er niet eens een grap(je) gemaakt.. hun reaktie moet andere gronden hebben..
ben ik blij dat ik korte (afgescheurde) veters in m’n schoenen heb
Fred, ik HeF alles 🙂
het HeF in eigen hand nemen…
Dien! Neem eens een flinke slok gewoon water!
ben jij een instapper Fed?
sowwy Fed = fred..
if joe HeF it voor ut zeggen..
@Ferry: weet ik toch wel… maar als we nou effe net doen alsof?
zoals het HeFje thuis tikt, tikt het nergens.
shit, waarom lacht die fles nou naar me??
@Fey: neuh.. ik zit met m’n sloffen aan op de barkruk (niet doorvertellen hoor!)
JA JA.
een glas HeFFen..
oost west hef best
zoals de waard is, HeFt hij zijn gasten..
rinkeldekinkel… dat HeFfen ging niet goed.. 🙁
HeFtig hier zeg!
als de HeF is in de man is de…
zoals de oudjes zongen, HeFFen de jongen
op een oude HeF moet je het leren…
ik HeF het niet meer
hulp…
HeFgoser
gezellige boel hier….schenk maar in …moet eigenlijk nof een toetje nemen….
@Fred: water?
right, HeFt, right, HeFt..
gaat het wel goed Ferry, of zit je al te lang hier…
drie maal is HeF-recht
@Ferry: antwoord op je vraag van vanmiddag: de eerste twee weken van april zitten we daar….samen met vrienden om te schilderen en te klussen….
@ferry: ik heb er ook geen grapje in gelezen. Afgezien van speciale doelen, zoals bij Katja, ontgaat de grap van je voordoen als een ander me zelfs totaal.
om de COOH aan te lengen, Dineke…
even de rekening verHeFfenen.
@Peter: mij ook. meestal wordt je als een ander voordoen voor iets heel ongrappigs gebruikt, om eens een understatement te gebruiken
zo is het Peter.. ik zag Maaike voorbij komen met het e-mail adres van Marjan. dacht er verder niks van
Fred .. er was verder niks grappisgs aan
F*ck, wat hebben we nou allemaal binnen..
shit man! Willen we dit in ons café? Straks vergaat het ons net als die tent in H’lem
@Ferry: maar in dit geval was het ook niet heel erg ONgrappig, maar meestal is zoiets dat wel. overigens heb ik al aangegeven dat ik vind dat dat nou eenmaal gebeurt met internet en dat je er maar beter mee kunt leren leven
vanaf NU
maaike en Katje = zij die niet genoemd mogen worden..
katje = Katja JA!?
Dit is een uitwas van K.
@Ferry: al die bloggers zitten zich kennelijk te vervelen en zijn jaloers dat wij hier zo gezellig zitten te beppen (uh… HeFfen)
Ik wil een PORTIER!!! Zo’n Jerommeke!!!
er gebeurde helemaal niks Fred, zie die niet genoemd mag worden riep alleen maar hoi ik ben zij die niet genoemd mag worden en ik ben de dochter van zij die ook niet genoemd mag worden en ik ben 9 jaar
Het klopt niet, maar het wordt ook teveel opgeklopt
lig ik weer naast me kruk..
@Ferry: ik WEET… kennelijk praten we langs elkaar heen en ben ik niet duidelijk naar je in wat ik bedoel… solly hool
Getver, in wat voor omgeving verkeren wij nu.
Jullie geloven me vast niet, maar dit was GEHEEL PER ONGELUK: RONDJUH!!
Roger!!! Bezem!!!
’t wordt steeds drukker
ROGER.. klanten..!!
Dineke: Als het een uitwas is van K, dan is het een uitwas van een uitwas, want K was een vinding om te kijken of we pornoboeren zo gek konden krijgen die naam aan hun site te linken, en dat was dan weer een voortvloeisel van het probleem dat Petra ontdekte. Dat probleem was pas echt een uitwas.
ze zijn weg.
Pffff, gelukkig die enge lampekappen zijn weg/
Jou geloof ik nooit meer…. nou ja, behalve dat je vanavond de 100 aan Renke liet… Dineke.. okee, ik doe mee
we praten niet langs elkaar heen Fred, maar als ik aan het tikken ben zie ik je reaktie niet
Maar Peter: het Probleem van Petra was er al voordat ze HeF bezocht. Ze wist het alleen niet. Ze is er bewust van geworden door haar cafébezoek. Wel jammer dat ze nu de verkeerde dingen bijelkaar optelt.
@Peter: en het was een hele leuke grap/voortvloeisel, waar ook ik in eerste instantie instonk
toen ik nog uitwas..
kheb ook een nieuwe tuinsproeier lekker puh.
@Ferry: dat heb ik ook, is een konsekwewntie van dit medium…. een gewone chatbox is iets sneller, maar heeft dat ook. ik leef ermee en speel er soms mee 🙂
De kans is natuurlijk groot dat het echt zij die niet genoemd mag worden was op de pc van der moeder. Leer mij kinderen kennen. Overspannen reactie. Time to move on. Nu iets verHeFvender.
@dineke: dat weet ik ook wel. mijn punt: katja is geen uitwas.
Frank ook, in eerste instantie. Is alleen maar charmant.
Dat van Petra is een m.i. logisch gevolg van het bekend zijn. Dat wat er met M. gebeurde is gewoon een sick joke van iemand die wat had te verHeFfenen
ander onderwerp?
Maar als Katja niet meer genoemd mag worden, moeten we met die grap stoppen.
n.a.v. Dineke: ik was er niet bij, maar wat ik betreffende de kwewstie Petra begrijp denk ik wel dat ik begrijp wat ik begrijp, als je begrijpt wat ik bedoel….. ook dat is nou eenmaal zo…. ik ken een dergelijk probleem van een bekende “journaliste” vs. de vereniging Mensa…..
DIN,, wat is er gebeurd dan?
begrijp d’r echt niks van..
Ik begrijp er helemaal niks van.
Ga nu gezellig een poosje HeFFen met een vriendin.
@RobertS: die gedachte heb ik ook een moment gehad…
nieuw onderwerp!!!!!! wie?
streep d’r onder
________________________________________
ik ga plassen en tv-klotsen. Later!
ehhhhh..drank
ROGER……………..
oja: rondje voor allemaal van mij!!!!!heb gister voor het eerst en het laatst (je weet maar nooit…) van m’n leven een erfenis gehad: 1/52 portie van de nalatenschap van een junk van een neef….. daar kan precies 1 rondje van af! en vandaag heb ik m’n kronen weer terug die ik in een doorweekte HeF-nacht aand e virtuele whiskey ben verloren….. PRUT!
uhhhhhh onderwerp ?
wij hebben hutspot gegeten..
Wij broodjes shoarma
iemand behoefte aan een knuffel?
@Ferry: ja lekker!
(en wij moeten nog eten)
(deze was wel heel scherp getimed….)
maakt mij niet uit..
Ik ben altijd in voor knuffels, maar ik ruik wel erg naar knof
okee Fer, wees een man… hutspot graag
@Dineke: wij staan al minstens 20 jaar dik in de knof
knof, mits goed bereid….
Een beetje knof moet kunnen tussen vrienden, toch?
Werkt bloedzuiverend bovendien.
Hoi allemaal, ik ben Jeannetta, de wederhelft van Ferry, van die ouwe vervallen schuur in Les Ranviers, en ik begin me een beetje af te vragen wat-ie toch altijd in de kroeg doet… Wel ’n goedkope kroeg trouwens. Is er nog een kruk vrij?
@Dineke: helemaal mee eens (met al je genoemde aspekten)
@Jeannetta: krukken genoeg hier, schuif bij en neem er eentje!
neem de mijne maar, ik lig d’r toch naast..
@jeannetta: welkom, neem een zit en drink wat. Roger!
Ik geniet: even naar beneden scrollen en dan kun je ze aanklikken. Erbaerme dich blijft mijn favoriet.
zo beter?scrollen en dan kun je ze aanklikken. Erbaerme dich blijft mijn favoriet.
te laat..
Dien!!! let nou toch eens op op het afsluit-stukje….
Hihi. voorrecht van een beheerder…
Welkom Jeannetta!!
afsluitstukje?
@Ferry: maar nu wel bruikbaar