
Klik logo voor smoelenboek.
Nou, het concert van onze Colette was een groot succes. Alleen wat zijn die andere kinderen vaak ettertjes, zeg! Ik heb er een paar (verbaal) met de koppen tegen elkaar geslagen omdat ze door het muziekspel van anderen door bleven emmeren. Het was meteen afgelopen. Maar waarom doen die ouders daar niet wat aan?
Enfin. De ostheophaath (sorry, Philip Freriks) was erg gezellig, al kon hij niks vinden. Grappig hoe hij begon met ‘vous’, gaandeweg op ‘tu’ overstapte maar bij het afscheid toch weer terugviel op ‘vous’. Al met al heb ik het nog steeds op mijn heupen. Hij gaf me iets homopathisch, waar ik als oprechte hetero natuurlijk niet in geloof, en gember voor de spijsvertering. Want als je last van je heup hebt, dan ligt dat natuurlijk aan iets anders op dezelfde meridiaan! Da’s lauchisch. En Atkins mag niet meer van hem. Iemand met mijn spiermassa heeft suikers nodig.
Spiermassa! Zie je wel dat ik niet dik ben! Ik ga weer lekker aan de chocola!
Gember schijnt trouwens ook goed te zijn voor het libido. Hmmm. ‘s Kijken… Truste!
@Krek: slaap lekker.
Als ik Bob was wist ik het wel. Het lijkt me reuze leuk, en ik kan mij de kookkunst van Hiromi toch niet zomaar aan me voorbij laten gaan.
Truste.
truste
@ronaldus, dus nog over?
@Ronaldus: we mailen nog wel ff.
oké
@robert(a), yep, ik doe regelmatig het licht uit.
Hoezo het licht uitdoen? Het wordt nu pas echt gezellig!
Ook een nachtbraker robert(a)
Maar ook weer om 7 uur fluitend op.
Nee, braker wel, maar nooit in de nacht!
6.30 uur ga ik fluitend op.
Weinig slaap nodig dus.
Moet je wel hebben met een huis in Frankrijk.
@robert(a), ik begrijp uit je website dat je je huis in Frankrijk ook gaat verhuren.
Doe je dat zelf, of heb je iemand ter plekke die e.e.a. regelt.
Als het zich voordoet, ben ik daar niet vies van. Maar het is geen MUST!
Ik heb ook iemand ter plekke die het erg goed voor mij doet.
Zit je permanent in Frankrijk, of ook alleen maar in de vakantieperiodes.
Of ben je een rentenierende geluksvogel 🙂
Ik ben nog maar 53, dus ik zit daar niet te rentenieren.
Nog volop in de strijd om het dagelijks bestaan dus. Met wat voor zaken houd jij je bezig om de schoorsteen te laten roken.
Zoals ik zei, ik heb in het ziekenhuis gelegen deze zomer met een hartinfarct. Ik heb in Nederland niets meer, zelfs geen uitkering, 30 jaar voor betaald!!!
Maar ja ik ga slapen, zoals iedereen!
En toch een plek in Frankerijk kunnen kopen, hier zit een heel verhaal aan vast volgens mij.
robert(a), ik doe het licht wel uit 🙂
@ ronaldus, ik vertel het je wel!
oké trusten.